Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanerad med valnöt, höjd 84, 98x54 cm
Slitage, lagningar
139905
2012-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här