Byrå senbarock

Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanerad med valnöt, höjd 84, 98x54 cm

Slitage, lagningar

139905

2012-06-26