Erik Olson blyertsteckning

Erik Olson blyertsteckning
Erik Olson blyertsteckning
Erik Olson blyertsteckning
Erik Olson blyertsteckning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLSON, Erik (1901-1986): Porträtt av O. G. Carlsund, blyertsteckning, 15x14,5 cm, signerad och daterad Paris 24 E.O. med text: "Målaren Carlsund vid Elsa Lystads tébod"

139910

2012-06-27