Landskapsbilder bl a oljemålningar
2012-06-27
139913
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER, Kina, 1900-tal, bl a olja på duk, varierande mått, delvis i originalkartong, oramade
PROVENIENS: Inköpta i Kina under 1980-tal
Skador/delvis rester av silkespapper