Otto Sinding oljemålning

Otto Sinding oljemålning
Otto Sinding oljemålning
Otto Sinding oljemålning
Otto Sinding oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SINDING, Otto (Norge 1842-1909):Två män i båt, signerad och daterad Otto Sinding, olja på papp-pannå, 24x36 cm

Skada, färgbortfall

139916

2012-06-27