Flaskskepp Göran Forss

Flaskskepp Göran Forss
Flaskskepp Göran Forss

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

FLASKSKEPP, tvåmastade skonaren "Ester", byggd i Sjötorp 1895, korken signerad och daterad GF (Göran Forss, f. 1935), 2000, flaskans längd 27,5 cm

139955

2012-07-30