Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
FLASKSKEPP, tvåmastade skonaren "Ester", byggd i Sjötorp 1895, korken signerad och daterad GF (Göran Forss, f. 1935), 2000, flaskans längd 27,5 cm
139955
2012-07-30