Flaskskepp Göran Forss
Valmis
2012-07-30
139961
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
FLASKSKEPP, Vedjakten "Elvira", i flaskhalsen sandkil från roslagen, korken signerad och daterad GF (Göran Forss, f. 1935), 2003, flaskans längd 26,5 cm