Flaskskepp Göran Forss

Flaskskepp Göran Forss
Flaskskepp Göran Forss

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

FLASKSKEPP, Åländsk galeas från slutet av 1800-talet, korken signerad GF (Göran Forss, f. 1935), flaskans längd 28 cm

Kuntoraportti

139967

Päivämäärä:

2012-07-30