Flaskskepp Göran Forss
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
FLASKSKEPP, Åländsk galeas från slutet av 1800-talet, korken signerad GF (Göran Forss, f. 1935), flaskans längd 28 cm
Kuntoraportti
139967
Päivämäärä:
2012-07-30