David Wallin oljemålning
Valmis
2012-06-26
139973
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
WALLIN, David (1876-1957): "En liten knopp på en grön äng - Dagny", signerad och daterad D.Wallin 1914, olja på pannå, 29x35 cm