Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARLSUND, Otto G (1897-1948): Spelkort, blyertsteckning, 9x14 cm, signerad och daterad O.G.27. Utställd: Otto G. Carlsund, Liljevalchs, Stockholm 2007
139984
2012-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här