Otto G Carlsund blyertsteckning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARLSUND, Otto G (1897-1948): Spelkort, blyertsteckning, 9x14 cm, signerad och daterad O.G.27. Utställd: Otto G. Carlsund, Liljevalchs, Stockholm 2007

139984

2012-06-27