Otto G. Carlsund blyertsteckning

Klubbat för:

9 400 SEK

2 000 SEK

CARLSUND, Otto G (1897-1948): Plangeometrisk komposition, blyertsteckning, 18x12 cm, signerad och daterad O.G.C.27.

139996

2012-06-27