Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, Kanton respektive 1700-tal, dekor i emaljfärger, diameter 22-24 cm
Smärre kantnagg och nötningar på kantontallriken
140024
2012-06-28