Tallrikar Kina

Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, Kanton respektive 1700-tal, dekor i emaljfärger, diameter 22-24 cm

Smärre kantnagg och nötningar på kantontallriken

140024

2012-06-28