Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLAR, 6 st, BÄRFAT, KOPP med fat, porslin, Kina, dekor i bl.a. underglasyr blått och famille rosefärger, bärfatets diameter 16,5, skålarnas höjd 6 cm
Nagg och skador
140033
2012-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här