Erik Olson blyertsteckning

Erik Olson blyertsteckning
Erik Olson blyertsteckning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

500 SEK

OLSON, Erik (1901-1986): Komposition med fruktkorg, blyertsteckning, 5,5x3 cm, signerad och daterad E.O. 24.

140048

2012-06-27