Morsetelegraf

Morsetelegraf
Morsetelegraf
Morsetelegraf
Morsetelegraf
Morsetelegraf
Morsetelegraf
Morsetelegraf
Morsetelegraf

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LM ERICSSON MORSETELEGRAF, Stockholm omkring 1900, skrivmaskin med pappershjul, mässing, Lindholm & Wikström nyckel, höjd 41 cm
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Smärre skador

140095

2012-09-30