Allmogeskåp 1900-tal
2012-06-29
140110
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ALLMOGESKÅP, 1900-tal, bemålat, daterat 1906, höjd ca197, 82x46 cm, nycklar finns
Proveniens: inköpt på auktion i Båstad 1961
Skada på dörrtäcklist