Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KJELLBERG, Albert T (1808-1857): Salomos dom, signerad och daterad A. T. Kjellberg 1833, olja på duk, 130x103 cm
Dukskador, dubblerad
140113
2012-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här