Salomos dom

Salomos dom
Salomos dom
Salomos dom
Salomos dom

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KJELLBERG, Albert T (1808-1857): Salomos dom, signerad och daterad A. T. Kjellberg 1833, olja på duk, 130x103 cm

Dukskador, dubblerad

140113

2012-06-29