Spegellampett för 2 ljus sengustaviansk

Klubbat för:

7 000 SEK

8 000 SEK

SPEGELLAMPETT, för 2 ljus, sengustaviansk, dekor delvis träskuren och pastellge, förgylld med polerat guld och slagmetall, kvicksilverfolierat glas, ljushållare av mässing, höjd 76 cm

Smärre skador, förstärkningar

140165

2012-07-05