Spegellampett för 2 ljus sengustaviansk
Klubbat för:
7 000 SEK
8 000 SEK
SPEGELLAMPETT, för 2 ljus, sengustaviansk, dekor delvis träskuren och pastellge, förgylld med polerat guld och slagmetall, kvicksilverfolierat glas, ljushållare av mässing, höjd 76 cm
Smärre skador, förstärkningar
140165
2012-07-05