Bordslampor senempire

Bordslampor senempire
Bordslampor senempire
Bordslampor senempire
Bordslampor senempire
Bordslampor senempire
Bordslampor senempire

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, senempire, 1800-tal, förgylld och patierad brons, höjd 68 cm vardera

Kandelabrar ombyggda till lampor, smärre skador

140169

2012-07-05