Hänge emalj
Closed
2012-07-05
140173
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
HÄNGE, troligen förgyllt silver, emalj, fasetterade röda och blå stenar, omkring 1900, längd ca 5,5 cm
Visst emaljslitage