Chiffonjé valnöt

Chiffonjé valnöt
Chiffonjé valnöt
Chiffonjé valnöt
Chiffonjé valnöt
Chiffonjé valnöt
Chiffonjé valnöt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHIFFONJÉ, omkring 1900, valnöt, höjd 136, 94x51 cm, nyckel finns

Fanerskador, ytskador

140175

2012-07-02