Gösta Werner akvarell
2012-06-29
140199
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WERNER, Gösta (1909-1989): "Polar Star", signerad och daterad Gösta Werner -71, akvarell på papper, 40x47 cm