Bengt Fransson oljemålning
2012-07-02
140219
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Mötet i Café Paris", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 55x45 cm