Gustaf VI Adolf

Gustaf VI Adolf
Gustaf VI Adolf

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LITOGRAFI, Porträtt av Gustav VI Adolf, egenhändigt signerad Gustaf Adolf, kungens 80-års jubileum (1882-1962), 189/400, 33x25 cm FOTOREPRODUKTION, föreställande Drottning Louise, tryckt signatur, 30x21 cm, MINNESKORT, 2 st, tryckt signatur

140229

2012-07-02