Gustaf VI Adolf
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LITOGRAFI, Porträtt av Gustav VI Adolf, egenhändigt signerad Gustaf Adolf, kungens 80-års jubileum (1882-1962), 189/400, 33x25 cm FOTOREPRODUKTION, föreställande Drottning Louise, tryckt signatur, 30x21 cm, MINNESKORT, 2 st, tryckt signatur
140229
2012-07-02