Oscar II
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OSCARIANA: 3 st fotografier (bla kabinettfotografi), egenhändigt signerade Oscar (II), 2 grafiska blad i ram (Oscar II samt Sofia Wilhelmina Mariana Henrietta), rammått 18x13 cm vardera
Fläckar, hål, skador
140230
2012-07-02