Oscar II

Oscar II
Oscar II

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSCARIANA: 3 st fotografier (bla kabinettfotografi), egenhändigt signerade Oscar (II), 2 grafiska blad i ram (Oscar II samt Sofia Wilhelmina Mariana Henrietta), rammått 18x13 cm vardera

Fläckar, hål, skador

140230

2012-07-02