Kungligheter fotografier tackkort mm

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUNGLIGHETER: FOTOGRAFIER, TACK-OCH MINNESKORT, TEATERPROGRAM delvis egenhändigt signerade Wilhelm (prins), Bertil och Lilian, Carl XVI Gustav (foto av Sibylla), tryckt signatur av Gustav V, teaterprogram tryckt 1932 i 500 numrerade ex varav detta är nr 2

140231

2012-07-02