Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEGÉR, Fernand (1881-1955): efter, sittande kvinna, signerad i plåten F. Legér 30, litografi, 36x26 cm
Bladet fastklistrad i bakstycket
140267
2012-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här