Fernand Legér litografi

Fernand Legér litografi
Fernand Legér litografi
Fernand Legér litografi
Fernand Legér litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEGÉR, Fernand (1881-1955): efter, sittande kvinna, signerad i plåten F. Legér 30, litografi, 36x26 cm

Bladet fastklistrad i bakstycket

140267

2012-07-02