Tomasz Holuj olja

Tomasz Holuj olja
Tomasz Holuj olja
Tomasz Holuj olja
Tomasz Holuj olja

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

HOLUJ, Tomasz (född 1947): Flöjtspelande kvinnor, signerad och daterad 1994, olja på duk, 214x134 cm

140268

2012-07-02