Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
HOLUJ, Tomasz (född 1947): Flöjtspelande kvinnor, signerad och daterad 1994, olja på duk, 214x134 cm
140268
2012-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här