Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 36x46 cm

Zustandsbeschreibung

140296

2012-07-04