Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 36x46 cm
Zustandsbeschreibung
140296
2012-07-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner