Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LIDBERG, Sven (1944-2009), 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5 cm, oramade
140316
2012-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här