Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FIGURGRUPP, Wien, Österrike 1700-tal, knäböjande man och kvinnofigur med kaniner, porslin, polykromt bemålad, märkt Wien, höjd 17 cm
Skador
140338
2012-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här