Figuringrupp Wien Österrike 1700-tal
Valmis
2012-07-04
140338
| Korkein tarjous | 8 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
FIGURGRUPP, Wien, Österrike 1700-tal, knäböjande man och kvinnofigur med kaniner, porslin, polykromt bemålad, märkt Wien, höjd 17 cm
Skador