Figuringrupp Wien Österrike 1700-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURGRUPP, Wien, Österrike 1700-tal, knäböjande man och kvinnofigur med kaniner, porslin, polykromt bemålad, märkt Wien, höjd 17 cm

Skador

140338

2012-07-04