Eric Grate förgylld brons

Eric Grate förgylld brons
Eric Grate förgylld brons
Eric Grate förgylld brons
Eric Grate förgylld brons
Eric Grate förgylld brons
Eric Grate förgylld brons

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GRATE, Eric (1896-1983): Ryttare, signerad Eric Grate, förgylld brons, gjutarstämpel Herman Bergman, längd 20 cm

140357

2012-07-04