Wilhelm Skoglund oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SKOGLUND, Wilhelm (1900-tal): Höstlandskap, signerad Wilh. H. Skoglund 46, olja på duk, 53x66 cm
Kuntoraportti
140367
Päivämäärä:
2012-07-04