Klubbat för:
5 200 SEK
2 500 SEK
BEN SALEM, Aly (1901-2001): Spanjorskor, signerad och daterad Aly 39, gouache/blandteknik på papp, 77x51 cm
reva, hanteringsveck
140375
2012-07-04