Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): (3) Motiv med fåglar, signerade och numrerade G. Brusewitz, färglitografi, varierande
140377
2012-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här