Gunnar Brusewitz färglitografier

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): (3) Motiv med fåglar, signerade och numrerade G. Brusewitz, färglitografi, varierande

140377

2012-07-04