Taburett i Karl Johan

Taburett i Karl Johan
Taburett i Karl Johan

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

TABURETT, brännmärkt HH, 1800-talets första hälft, Karl Johan, svart skinnklädsel

Slitage

140388

2012-07-04