Märt Rudbeck oljemålning

Märt Rudbeck oljemålning
Märt Rudbeck oljemålning
Märt Rudbeck oljemålning
Märt Rudbeck oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

3 000 SEK

RUDBECK, Märta (1882-1933): "Blåsippor och tussilago", signerad Märta Rudbeck, olja på duk, 32x40 cm

140402

2012-07-04