Ilmari Huitti oljemålning
Valmis
2012-07-04
140404
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
HUITTI, Ilmari (1897-1960): Kvinna vid sjö, signerad och daterad I Huitti -55, olja på pannå, 44x53 cm