Fartygsratt

Fartygsratt
Fartygsratt

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FARTYGSRATT, 1800-talets senare del, ek och mässing, diameter 105 cm

Smärre skador

140421

2012-09-30