Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERG, Yngve (1887-1963): Motiv från S:t Tropez, signerad och daterad Yngve 1939, akvarell, 37x26 cm
140461
2012-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här