Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
DALI, Salvador (1904-1989): "King John", ur Much Ado about Shakespeare II, färgetsning, 1971, signerad och numrerad Dali 10/250, 17,5x12,5 cm
Zustandsbeschreibung
140462
2012-07-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner