Dali färgetsning

Dali färgetsning
Dali färgetsning
Dali färgetsning
Dali färgetsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

DALI, Salvador (1904-1989): "King John", ur Much Ado about Shakespeare II, färgetsning, 1971, signerad och numrerad Dali 10/250, 17,5x12,5 cm

Zustandsbeschreibung

140462

2012-07-05