Omega herrarmbandsur guld 18 k
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
OMEGA, Seamaster, referens 166.037, automatiskt herrarmbandsur, 1969, märkt i verk/urtavla/boett, kopparfärgat verk kaliber 565, nr 28960489, 24 jewels, guldfärgad urtavla med streck, centrumsekundvisare, glugg för datum, boett och armband av guld 18 k, diameter 34 mm, total vikt 78 g, i originaletui
Baksidan med obetydliga bucklor, glasrepor, armband ej original, service utförd 2010
140467
2012-10-14