Omega herrarmbandsur guld 18 k

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

OMEGA, Seamaster, referens 166.037, automatiskt herrarmbandsur, 1969, märkt i verk/urtavla/boett, kopparfärgat verk kaliber 565, nr 28960489, 24 jewels, guldfärgad urtavla med streck, centrumsekundvisare, glugg för datum, boett och armband av guld 18 k, diameter 34 mm, total vikt 78 g, i originaletui

Baksidan med obetydliga bucklor, glasrepor, armband ej original, service utförd 2010

140467

2012-10-14