Fåtöljer Louis XV-stil

Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets amdra hälft, Louis XV-stil, förgyllda

140495

2012-07-05