Schatull 1700-tal
2012-07-05
140501
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCHATULL, för flaskor, 1700-tal, ädeltrimitation, flaskor saknas, höjd 28, 39x28 cm
Nyckel och flaskor saknas, skador