Damskrivbord i sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1800-tal, sengustaviansk stil, mahogny, 2 lådor, läderklädd skiva, höjd 76, 90x48 cm, nyckel finns

Bordsskivan med skador

140517

2012-07-05