Carl Fredrik von Saltza akvareller

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTZA, von, Carl Fredrik, (född 1858): Interiör från Friherrinans sängkammare på Mems slott, i Östergötland, 30x23 cm, påskrift a tergo
PUKE, Carl Gustaf, akvarell, daterad 1888 30x23 cm

140533

2012-07-05