Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALTZA, von, Carl Fredrik, (född 1858): Interiör från Friherrinans sängkammare på Mems slott, i Östergötland, 30x23 cm, påskrift a tergo
PUKE, Carl Gustaf, akvarell, daterad 1888 30x23 cm
140533
2012-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här